قوانین و مقررات

برای تهیه داده های موجود در وب سایت یک تیم حرفه ای زمان زیادی را صرف آنالیز بازی های لیگ برتر می کنند. طبیعتا امکان ارائه رایگان داده هایی که صرف انرژی، زمان و هزینه زیادی به دست می آید، در حال حاضر برای متریکا مقدور نیست. از آنجایی که هدف متریکا ارائه داده های آماری و فنی لیگ برتر به مخاطبان الیت فوتبال و علاقه مندان به تحلیل فنی مسابقات است، حساب های کاربری با سطوح دسترسی متفاوتی از لایه های داده در نظر گرفته شده است. شما می تواند با ساختن حساب کاربری و عضویت در وب سایت، به لایه های مربوطه از داده های فنی دسترسی داشته باشید.
برای مخاطبانی که امکان پرداخت هزینه های (هرچند ناچیز) عضویت در وب سایت را ندارند، لایه هایی از داده های آماری که در منابع دیگر هم قابل دسترسی است در وب سایت به صورت رایگان قرار گرفته است. اما اگر به دنبال کردن فوتبال با جزئیات فنی بیشتر علاقه مند هستید، می توانید با خرید حساب نقره ای و با پرداخت مبلغ 200 هزار تومان به مدت یک سال از داده های موجود در وب سایت استفاده کنید. در این نوع از کاربری شما امکان دنبال کردن داده های آماری را دارید اما مجاز به انتشار آنها در هیچ رسانه، شبکه اجتماعی یا کانال های نرم افزارهای پیام‌رسان یا مورد مشابه ای نیستید.
لایه های عمیق تری از داده در اختیار رسانه ها، تحلیل گران و علاقه مندانی که حساب طلایی خریداری کنند، قرار خواهد گرفت. برای مثال ریزعملکرد تک تک بازیکنان در هر بازی یا میانگین عملکرد آنها را تنها در صورتی که با حساب طلایی وارد سایت شوید، مشاهد خواهید کرد. در صورت استفاده از حساب طلایی، قادر به انتشار داده های آماری (تنها با ذکر متریکا به عنوان منبع تهیه داده ها) در رسانه معین خود خواهید بود. هزینه افتتاح حساب طلایی به صورت ماهانه یک میلیون تومان و به صورت سالانه ۱۰میلیون تومان است.
انتشار داده های موجود در وب سایت تنها برپایه تفاهم قبلی و پروتکل هایی که در زمان خرید اکانت مورد تایید شما قرار گرفته است، برای اکانت های طلایی ممکن خواهد بود.
انتشار داده های موجود در وب سایت به صورت دیتابیس غیرمجاز است و تنها در قالب گزارش، توئیت، اینفوگرافی و امثالهم ممکن خواهد بود.
در صورت توقف در روند ارائه داده های آماری از سوی وب سایت، کل مبلغ پرداخت شده برای تهیه حساب، به کاربر بازگشت داده خواهد شد.