درباره ما

متریکا برپایه نرم افزاری ابداعی و بومی و با استفاده از شیوه استاندارد جهانی تجزیه و تحلیل بازیهای فوتبال، داده های آماری، موقعیتی و وضعیتی مسابقات فوتبال ایران را جمع آوری می کند و به تنها مرجع «جامع» اطلاعات و آمار فنی فوتبال ایران تبدیل شده است. متریکا در پنج فصل گذشته اقدام به ثبت دیتای بازی های لیگ برتر ایران، بازیهای نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا و بازیهای تیم ملی کرده و بانک داده ای از اطلاعات تکنیکی بازیکنان ایرانی و مشخصات تاکتیکی باشگاه های ایرانی جمع آوری کرده است. با بانک داده ای شامل بیش از ۱۲۰۰ مسابقه فوتبال و بیش از ۱.۲ میلیون «نقطه داده».

به منظور گسترش دانش فنی فوتبال در میان علاقه مندان و دنبال کنندگان فوتبال در ایران، وبسایت پیش رو طراحی شده و لایه هایی از دیتای انباشته، در اختیار علاقه مندان به لیگ برتر فوتبال ایران، رسانه ها، کارشناسان و متخصصان قرار گرفته است.

متریکا به پشتوانه بانک داده ای که از تجزیه و تحلیل مسابقات فوتبال جمع آوری کرده ظرفیت همکاری با سرمربیان باشگاه ها و تیم های ملی، مدیران باشگاه ها و فدراسیون، بازیکنان شاغل در رده های مختلف تیم ملی یا باشگاه های لیگ برتر و لیگ یک و هچنین رسانه های دیداری و نوشتاری را دارد. و در سال‌های گذشته نیز همکاری هایی با برخی باشگاهها و مربیان شاغل در لیگ برتر و رسانه های ورزشی داشته است.