ایمان سلیمی؛ بی‌حاشیه رو به جلو

رضا صابری - متریکا ۱۳۹۹/۰۱/۰۵

سلیمی نقش خود را به عنوان یک وزنه در تراکتور پیدا کرده. حالا دیگر فرقی ندارد چه کسی سرمربی است؟ چون تحت هر شرایطی به او نیاز دارد.

ایمان سلیمی، عملکرد ایمان سلیمی در لیگ نوزدهم، تعداد بازی ایمان سلیمی در لیگ نوزدهم، تعداد عملکرد دفاعی ایمان سلیمی در لیگ نوزدهم، درصد موفقیت در نبردهای ایمان سلیمی، تعداد نبرد پیروز ایمان سلیمی در لیگ نوزدهم، نمره متریکا ایمان سلیمی در لیگ نوزدهم،

متریکا؛ مرجع آماری و فنی فوتبال ایران- ایمان سلیمی بعد از دو فصل حضور پررنگ در لیگ برتر حالا دیگر یک مدافع قابل اعتماد است. مدافع 23 ساله که در عین جوانی بسیار باتجربه و پخته است. او در این فصل 18 بازی برای تراکتور انجام داده و به طور کلی با نمره متریکا 6.85 جزو 5 بازیکن برتر تراکتور است. سلیمی توانسته نقش خود را به عنوان یک وزنه در ترکیب تراکتور پیدا کند. حالا دیگر فرقی ندارد چه کسی سرمربی است؟ چون تحت هر شرایطی به او نیاز دارد.

بر اساس داده‌های متریکا، او در هر بازی به طور میانگین (6.8) عملکرد دفاعی ثبت کرده است. سلیمی در نبردها هم معمولا طرف پیروز است. به طور کلی او در این فصل (67.3) درصد نبردهایش را برده است. بر اساس آمار ثبت شده متریکا، او به طور میانگین در هر 90 دقیقه (5.9) نبرد پیروز داشته است. در بازی با سایپا هم سلیمی با ثبت آمار خیره‌کننده 13 عملکرد دفاعی از طرف متریکا به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد تا تبریزی‌ها یک برد شیرین خارج از خانه را جشن بگیرند.

سلیمی از جمله بازیکن‌هایی‌است که بدون حاشیه به فوتبال خود می‌پردازد و با تداوم چنین روندی باید منتظر صعود و پیشرفت جدی او در آینده نزدیک باشیم.

 

بیشتر بخوانید:

بهترین‌های فصل تراکتور: بی‌مهاجم

ستاره‌هاي پيش رو؛ تيم منتخب جوان لیگ