پرونده بازی الاهلی 2 استقلال 1

متریکا ۱۳۹۸/۱۲/۰۳

اولین شکست فرهاد مجیدی با استقلال در شبی رقم خورد که آبی‌ها در آمارهای فنی تیم برتر زمین بودند

متریکا؛ مرجع آماری و فنی فوتبال ایران- الاهلی تیمی بود که توانست اولین شکست فرهاد مجیدی در دوران مربیگری‌اش در استقلال را رقم بزند. استقلال در این بازی یک پنالتی خراب کرد و یک گل هم در دقیقه 88 زد که داور بخاطر آفساید آن را مردود اعلام کرد. 

آمار بازی الاهلی ۲-۱ استقلال

آمار بازی الاهلی و استقلال، مالکیت توپ استقلال مقابل الاهلی، تعداد پاس استقلال مقابل الاهلی، تعداد شوت استقلال مقابل الاهلی، دقت پاس استقلال مقابل الاهلی

شاگردان مجیدی با اینکه در همه آمارهای فنی از میزبان برتر بودند و حتی دو برابر حریف شوت در چارچوب زدند اما نتوانستند مانع از ثبت اولین شکست این سرمربی شوند.

نمره متریکا به بازیکنان استقلال در بازی با الاهلی

نمره متریکا به بازیکنان استقلال در بازی با الاهلی

ارسلان مطهری (نمره متریکا ۸.۰۸) و آرش رضاوند (نمره متریکا ۷.۸۴) بهترین بازیکنان تیم بودند.

ارسلان مطهری باز هم بهترین بازیکن استقلال شد

ارسلان مطهری بهترین بازیکن استقلال در بازی با الاهلی، آمار ارسلان مطهری، تعداد گل ارسلان مطهری در بازی با الاهلی، تعداد پاس کلیدی ارسلان مطهری در بازی با الاهلی، نبر دهوایی موفق ارسلان مطهری در بازی با الاهلی، نمره متریکا ارسلان مطهری در بازی با الاهلی

در شب شکست استقلال هم نمره‌ متریکایش از هشت بالاتر بود و با یک گل، دو پاس کلیدی، بیشترین نبرد هوایی موفق و دقت پاس ۹۰٪ بهترین بازیکنان استقلال در بازی با الاهلی بود. ارسلان در دقایق پایانی بازی یک گل دیگر هم زد که حضور دانشگر در آفساید، گل تماشایی او را مردود کرد.